top of page

O mně

Mé jméno je Pavel Oulovský 

Jsem psycholog a psychoterapeut.

K mému vzdělání: Absolvoval jsem psychologii na Pražské vysoké škole psychosociálních studií. Zde jsem také v letech 2009 - 2015 absolvoval psychoterapeutický výcvik v daseinsanalytickém směru. Můj tehdejší zájem o daseinsanalýzu mě pak vedl do Vídně, kam jsem dojížděl v letech 2015-2019 na tamější daseinsanalytický institut a pokračoval ve svém psychoterapeutickém vzdělávání.

 

Můj profesní zájem se však postupně přesunul k psychoanalýze a psychoanalytické psychoterapii. Stále více jsem se účastnil psychoanalyticky orientovaných supervizí jak v ČR, tak v Německu a v létě 2021 pak vstoupil i do tréninkové analýzy v ČSPAP. 

 

Kromě těchto, řekněme „oficiálních“ programů jsem absolvoval řadu dalších seminářů a workshopů na nejrůznější témata z oblasti komunikace, specifických oblastí duševních obtíží a práce s nimi, životní smysluplnosti atd.

 

Absolvoval jsem stáže a studijní pobyty na univerzitě ve Vídni a Leedsu. 

Od roku 2015, kdy jsem začal pracovat jako psycholog ve zdravotnictví a začal samostatně pracovat jako psychoterapeut, jsem s mými klienty a pacienty absolvoval více jak 6000 sezení. 

DSC_3631.jpg
bottom of page